Jak používat olejové parfémy

Olejové parfémy Lila Essence se aplikují na pokožku těla, zejména na místa, kde pulzuje tep. Parfém aplikujte za ušní boltce, loketní důlek, zápěstí a podkolenní jamky. Přírodní olejové parfémy voní na každém zákazníkovi trochu jinak, v závislosti na specifické vůni člověka a samotných éterických olejích parfémů, které se spolu s nošením kombinují.

Olejové parfémy stačí používat v malém množství. 3 ml flakon vydrží při pravidelném každodenním použití až dva měsíce. Oblečení, které přijde do kontaktu s parfémovanou pokožkou, je cítit vůní po dobu až pěti dní. Naše značka olejových parfémů Lila Essence se vyrábí v Dubaji, vše ostatní to je plnění, výběr flakonů, návrh a výroba, etiket, polepů, vysaček a styl balení je děláno v české republice. Svým zákazníkům pečlivě vybíráme nejkvalitnější parfémy, u kterých zaručujeme stoprocentní kvalitu, dlouhotrvající výdrž a nádhernou vůni.  

Parfémy Lila Essence se stávají legendou mezi olejovými parfémy. Vyzkoušejte originální olejové parfémy, ženské, sexy a provokativní, dokonale odrážející vaší osobnost. Jen několik málo kapek parfému provoní vaši pokožku i oblečení po dobu až 3 dny.

Olejové parfémy Lila Essence jsou vyráběny z přírodních esenciálních olejů, výtažků z květů a ovoce, snoubící se s vzácnými pryskyřicemi, podmaňující si miliony žen po celém světě. Nechce se hýčkat luxusní vůní i vy nebo udělejte radost svým blízkým.

Použití:

3 ml olejové parfému při denním používání vydrží až 2 měsíce.

Aplikace je za pomoci roll onu nebo skleněné aplikační tyčinky. Parfémy je vhodné nanášet na prokrvená místa, např. za ušní lalůčky, na zápěstí, na krk, do loketních a kolenních jamek nebo mezi prsty.

Olejové parfémy jsou specifické tím, že se vsáknou hluboko do pokožky, čímž reagují s přirozenou lidskou vůní. Díky této reakci je vůně na každé ženě či muži trochu jiná.

Oblečení, které je v kontaktu s navoněnou pokožkou, je cítit orientální vůní cca 5 dní. Naše olejové parfémy jsou vyrobené v Dubaji, která se nazývá také kolébkou parfémů.

Zaručujeme 100% kvalitu, vysokou výdrž, a hlavně pravé smyslné vůně.

Originalita ukrytá v luxusu

Pro olejové parfémy Lila Esence pečlivě vybíráme ty nejvhodnější flakony se speciální aplikační tyčinkou, roll-onem nebo rozprašovačem, dle způsobu použití a účinku každého parfému. Každá kapka, správně aplikovaná na pokožku, uvolní vaše smysly a navodí pocit pohody.