katalog

SHINE

SHINE

 

Exotická olejová vůně Shine si pohrává s ženskostí, přirozenou krásou a pocitem svobody. Síla mocné vůně ylang-ylang dává ženě v každé situaci pocit nezávislosti, jedinečnosti a podtrhuje její šarm.

Složení vůně

Luxusní dámská olejová vůně Shine v sobě ukrývá něhu, emoce, bezstarostnost a smyslnost. V úvodu olejového parfému Snihe ucítíte smyslné tóny ylang-ylang, které se vzájemně proplétají s rozkvetlým srdcem. Vůně je doplněná hřejivými tóny, které jsou perfektní volbou pro denní nošení.

Složení:

Hlava -

Srdce –

Základ –

 

Romantika napsaná vůní Shine

Neobyčejně sofistikovaná olejová vůně Shine podtrhne všechny vaše přednosti. Čistota a jemné tóny umocní vaši romantickou duši, hra vzrušujících tónů bude pro vás návyková. Buďte svá a vyjádřete své emoce pomocí olejového parfému Shine. Olejová vůně Shine je dodávána v luxusním broušeném flakonku se zlatými akcenty a broušeným víkem. Vůni si můžete zakoupit v různých velikostech, malý cestovní flakonek tak můžete mít stále při ruce. Nezaměnitelná olejová vůně Shine je dobře snášena i citlivou pokožkou.

O značce Lila Essence

Luxusní olejové parfémy Lila Essence pro své majitelky představují eleganci, nadčasovost a aktuální trendy. Lila Essence je považována za jednu z nejúspěšnějších dubajských značek. Svým nezaměnitelným stylem, v němž se pojí nenucenost se šmrncem výstřednosti, si získává oblibu u mnoha žen po celém světě. Přírodní složení olejových parfémů je dobře snášeno i s citlivou pokožkou. Jen několik kapek intenzivního parfému postačí k tomu, aby se vůně postupně uvolňovala po celý den.

Olejové parfémy píší dlouhou historii a jsou považovány za nejstarší parfémy vůbec. Olejové vůně Lila Essence dbají důraz na použití kvalitních přírodních esenciálních olejů a tradičních postupů výroby. Díky těmto zásadám je značka symbolem kvality a úspěchu. Ať už si vyberete orientální klasiku nebo moderní květinové vůně, při výběru vůní Lila Essene se nemůžete splést.

Oejové vůně jsou stále častěji vnímány jako smyslné vůně pro každodenní nošení. Jejich přírodní složení je šetrné i k té nejcitlivější pokožce. Obsažené přírodní látky propůjčují každé vůni značky Lila Essence originalitu. Ženy oblečené do olejových vůní se stanou pro mnohé záhadné, plné života a smyslnosti. Olejové parfémy Lila Essence pro vás přivážíme z Dubaje, známého jako metropole smyslných vůní olejových parfémů.

 

Olejové parfémy píší dávnou historii snoubící exotiku, vášeň a nadčasovost. Moderní pojetí olejových vůní Lila Essence vždy vychází z tradičních postupů výroby a použití čistě přírodních látek. Naše parfémy jsou oblíbené u mladých i zralých žen, které milují svou ženskost, něžnost a nespoutanost. Nechte se hýčkat i vy květino-dřevitými vůněmi naší značky, kterou si oblíbily ženy po celém světě.

 

Více informací

945 Kč

Vybírejte z nejoblíbenějších olejových parfémů LILA ESSENCE

Vůně patří neodmyslitelně ke každému z nás. Nechte se inspirovat přírodou a rozmazlete se omamnými esenciálními vůněmi.

Objevte omamnou vůni olejových parfémů

Olejové parfémy se používají již po dlouhá staletí. Dříve se vyráběly pro nejrůznější obřady a rituály, později se používaly jako vůně pro bohaté zákazníky a dnes se k jejich čarovné vůni opět vracíme, protože syntetický parfém zdaleka nezaručí takové opojení, jako právě olejový parfém.

Olejové parfémy Lila Essence se vyrábějí dle tradičních receptur. Při výběru dbáme nejen na použité ingredience, ale také na postupy výroby. Originalita každého olejového parfému je spojena s vůní každého z nás, kdy se esence vpijí do pokožky a následně se uvolňují spolu s vaší osobitou vůní.

Lila Essence se prodávají v luxusních skleněných flakonech, které jsou opatřeny v závislosti na použití a účinku parfému pomocí aplikační tyčinky, roll-onu nebo rozprašovače. Aplikují se za ušní boltce, loketní důlky, zápěstí a podkolenní jamky.

Pro optimální účinek postačí aplikovat jen velmi malé množství. Zákazníkům, kteří pravidelně každý den používají olejové parfémy Lila Essence, vydrží flakon 3 ml až dva měsíce. Oblečení voní po kontaktu s naparfémovanou pokožkou až pět dní. Objevte jedinečnost každého našeho parfému a vyberte si jeden nejoblíbenějších parfémů od Lila Essence, která navodí příjemný pocit po celý den.

LILA ESSENCE
Produkt: Olejový parfém

Způsob aplikace - nanesení na pokožku.

Funkce výrobku - olejový parfém
Aplikace na pokožžku
Výrobek nesmí přijít do kontaktu s otevřeným ohněm, nebo teplotou vyší jak 230 st. a dalšších zdrojů tepla.
Vhodná hasiva: Oxid uhličitý, suchá chemikálie, písek
Při projevu alergie je nutné výrobek umít vodou a mýdlem.
Vyvarovat se kontaktu očí.
Výrobek není určený k jídlu, pití a vnitřnímu užití.
Chraňte před malýmy dětmi.

Chemické složžení: GALAXOLIDE 7%, Benzyl salicylate 10%, Ambergris ketone 8%, Benzyl acetate 5%, 1,3-Nonanediol acetate 5%, alpha-Hexylcinnamaldehyde 8%, Coumarin 1%, Geranyl acetate 1%, Methyl dihydrojasmonate 18%, 1,1'-Oxydi-2-propanol 37%.
Hygienický standard potravinářské přídatné látky (G 2760-2014) a standardní potravinářská příchuť  (GB 30616).