katalog

QUEEN oil

SKLADEM

QUEEN oil

 

Obklopte se luxusní olejovou vůní Queen oil s bohatým aroma, působícím velmi impozantním dojmem. Olejový parfém je ztělesněním svěží květinové vůně se smyslem pro dokonalost, podtrhující ženskou krásu.

Složení vůně

Příběh vůně otevírá svěží vůně kiwi, reveně a čínské reveně, proplétající se s vůněmi jasmínu, petrklíče a svěžího melounu. Příjemný závěr olejového parfému Queen oil zanechává na pokožce vonný film santalového dřeva a dřeva pomerančovníku. Jen malé množství olejového parfému Queen oil dokáže vaši pokožku i oblečení provonět na neuvěřitelně dlouhou dobu.

Složení: 

Hlava - kiwi, reveň, čínská reveň

Srdce – petrklíč, jasmín, meloun

Základ – dřevo pomerančovníku, pižmo, santalové dřevo

Vzpomínky na léto psané vůní Queen oil

Hřejivá olejová vůně Queen oil se smyslem pro dokonalost byla vyvinuta speciálně pro ženy, milující letní svobodu, vášeň a lehkomyslnost. Teplé tóny určené ženám, toužícím po jediném. Dobrodružství a nespoutanost, ukrytou v každé kapce vonného oparu parfému Queen oil. Impozantně působící flakon s broušeným víčkem a zlatými akcentem napovídá, že Queen oil je parfémem pro mocné ženy.

Vůni si můžete vybrat v nejrůznějších velikostech pro snadné nošení v kabelce i použití doma či v kanceláři. Olejový parfém Queen oil stačí nanést na místa za ušními boltci, zápěstí, loketní a podkolenní jamky. Po celý den vás bude doprovázet příjemná, dlouhotrvající vůně.

O značce Lila Essence

Jedinečné orientální parfémy Lila Essence jsou speciálně navrženy pro ženy, které chtějí být vždy přirozené a své. Pro výrobu parfému značka Lila Essence používá nejkvalitnější a nejčistší suroviny, jako jsou květiny, esenciální oleje, vzácné pryskyřice a další přírodní látky, které se dále zpracovávají podle tradičních postupů výroby olejových parfémů.

Olejové parfémy mají dávnou historii, kterou značka Lila Essence pečlivě ctí. Moderní pojetí parfémů propůjčuje každé vůni osobitý styl, který sluší všem ženám. Značku si oblíbily ženy po celém světě a stále častěji nachází oblibu i u nás.

Oejové vůně jsou stále častěji vnímány jako smyslné vůně pro každodenní nošení. Jejich přírodní složení je šetrné i k té nejcitlivější pokožce. Obsažené přírodní látky propůjčují každé vůni značky Lila Essence originalitu. Ženy oblečené do olejových vůní se stanou pro mnohé záhadné, plné života a smyslnosti. Olejové parfémy Lila Essence pro vás přivážíme z Dubaje, známého jako metropole smyslných vůní olejových parfémů.

 

Olejové parfémy píší dávnou historii snoubící exotiku, vášeň a nadčasovost. Moderní pojetí olejových vůní Lila Essence vždy vychází z tradičních postupů výroby a použití čistě přírodních látek. Naše parfémy jsou oblíbené u mladých i zralých žen, které milují svou ženskost, něžnost a nespoutanost. Nechte se hýčkat i vy květino-dřevitými vůněmi naší značky, kterou si oblíbily ženy po celém světě.

 

Více informací

813 Kč

Vybírejte z nejoblíbenějších olejových parfémů LILA ESSENCE

Vůně patří neodmyslitelně ke každému z nás. Nechte se inspirovat přírodou a rozmazlete se omamnými esenciálními vůněmi.

Objevte omamnou vůni olejových parfémů

Olejové parfémy se používají již po dlouhá staletí. Dříve se vyráběly pro nejrůznější obřady a rituály, později se používaly jako vůně pro bohaté zákazníky a dnes se k jejich čarovné vůni opět vracíme, protože syntetický parfém zdaleka nezaručí takové opojení, jako právě olejový parfém.

Olejové parfémy Lila Essence se vyrábějí dle tradičních receptur. Při výběru dbáme nejen na použité ingredience, ale také na postupy výroby. Originalita každého olejového parfému je spojena s vůní každého z nás, kdy se esence vpijí do pokožky a následně se uvolňují spolu s vaší osobitou vůní.

Lila Essence se prodávají v luxusních skleněných flakonech, které jsou opatřeny v závislosti na použití a účinku parfému pomocí aplikační tyčinky, roll-onu nebo rozprašovače. Aplikují se za ušní boltce, loketní důlky, zápěstí a podkolenní jamky.

Pro optimální účinek postačí aplikovat jen velmi malé množství. Zákazníkům, kteří pravidelně každý den používají olejové parfémy Lila Essence, vydrží flakon 3 ml až dva měsíce. Oblečení voní po kontaktu s naparfémovanou pokožkou až pět dní. Objevte jedinečnost každého našeho parfému a vyberte si jeden nejoblíbenějších parfémů od Lila Essence, která navodí příjemný pocit po celý den.

Nejoblíbenější olejové parfémy

LILA ESSENCE
Produkt: Olejový parfém

Způsob aplikace - nanesení na pokožku.

Funkce výrobku - olejový parfém
Aplikace na pokožžku
Výrobek nesmí přijít do kontaktu s otevřeným ohněm, nebo teplotou vyší jak 230 st. a dalšších zdrojů tepla.
Vhodná hasiva: Oxid uhličitý, suchá chemikálie, písek
Při projevu alergie je nutné výrobek umít vodou a mýdlem.
Vyvarovat se kontaktu očí.
Výrobek není určený k jídlu, pití a vnitřnímu užití.
Chraňte před malýmy dětmi.

Chemické složžení: GALAXOLIDE 7%, Benzyl salicylate 10%, Ambergris ketone 8%, Benzyl acetate 5%, 1,3-Nonanediol acetate 5%, alpha-Hexylcinnamaldehyde 8%, Coumarin 1%, Geranyl acetate 1%, Methyl dihydrojasmonate 18%, 1,1'-Oxydi-2-propanol 37%.
Hygienický standard potravinářské přídatné látky (G 2760-2014) a standardní potravinářská příchuť  (GB 30616).