katalog

MIDNIGHT

skladem

MIDNIGHT

Olejový květinový parfém Midnight otevírá dveře středomořským tónům a chutím. Nechte se očarovat osvěžující květinovou vůní, zahalující vás do tajemných tónů borůvky a maliny.

Složení vůně:

Podmaňující a osvěžující olejový parfém Midnight podtrhne vaši osobitost, ženskost a nespoutanost, díky svěží vůni maliny a borůvky. Následně vás očaruje osvěžující vůně růže, jasmínu, pivoňky, černého rybíze a kořeněného růžového pepře. Vynikněte ve společnosti kombinací svůdných esencí sladké vanilky a pižma, které vás obklopí něžnými tóny, podtrhující vaší smyslnost a rafinovanost. S vůní Midnight budete vždy středem pozornosti.

Složení:

Hlava - maliny, borůvky

Srdce – růže, jasmín, pivoňka, černý rybíz, růžový pepř

Základ – vanilka, pižmo 

Romantické večerní scény psané vůní Midnight

Romantické večerní procházky, nevšední zážitky plné nespoutanosti, vášně a smyslnosti jsou zahaleny v olejovém parfému Midnight. Nechte se hýčkat čarovnou a svěží květinovou vůní růže, která se dokonale snoubí s jasmínem a pivoňkou. Pronikavá kompozice vás svede díky pulzujícímu vyjádření radosti, štěstí a chutě do života. Prezentujte se jako dáma touto olejovou vůní Midnight.

Pronikavá kompozice, vás svede svým pulzujícím a třpytivým vyjádřením. Midnight je charakteristiky originální vůně probouzející pocity radosti, štěstí a chutě do života. Prezentujte se jako skutečná dáma. Flakonek se zlatými akcenty s krystalickým povrchem je originální šperk! Olejový parfém Midnight dodáváme v několika velikostech.

Oejové vůně jsou stále častěji vnímány jako smyslné vůně pro každodenní nošení. Jejich přírodní složení je šetrné i k té nejcitlivější pokožce. Obsažené přírodní látky propůjčují každé vůni značky Lila Essence originalitu. Ženy oblečené do olejových vůní se stanou pro mnohé záhadné, plné života a smyslnosti. Olejové parfémy Lila Essence pro vás přivážíme z Dubaje, známého jako metropole smyslných vůní olejových parfémů.

 

Olejové parfémy píší dávnou historii snoubící exotiku, vášeň a nadčasovost. Moderní pojetí olejových vůní Lila Essence vždy vychází z tradičních postupů výroby a použití čistě přírodních látek. Naše parfémy jsou oblíbené u mladých i zralých žen, které milují svou ženskost, něžnost a nespoutanost. Nechte se hýčkat i vy květino-dřevitými vůněmi naší značky, kterou si oblíbily ženy po celém světě.

 

Více informací

945 Kč

Olejové parfémy LILA ESSENCE

Vůněmi jsme během svého života obklopeni takřka po celý den a ke každé vůni si v mysli dokážeme vybavit nejrůznější zážitky. Vůně ovlivňují to, jak se cítíme a není tomu jinak ani u lidí. Pokud nám člověk voní, podvědomě k němu máme blízko a je nám v jeho blízkosti dobře.

Dálná vůně z Orientu

Výroba parfémů má dávnou historii. Už v dávných dobách se vůně používaly k nejrůznějším rituálům, pro které se vyráběly speciální esenciální oleje. Tyto znaky postupně našly oblibu v Řecku a Římě a až v Orientu se vyrobil vůbec první originální parfém, určený pro bohatou klientelu.

Ve třináctém století se objevila výroba parfémů i v Evropě, kde se staly významnými výrobci zejména Italové. Výroba esenciálních olejů byla složitá a od toho se odvíjela samozřejmě i cena. Dodnes se vyrábí olejové parfémy, které jsou svojí vůní nezaměnitelné od současně vyráběných syntetických parfémů.

Originalita ukrytá v luxusu

Pro olejové parfémy Lila Esence pečlivě vybíráme ty nejvhodnější flakony se speciální aplikační tyčinkou, roll-onem nebo rozprašovačem, dle způsobu použití a účinku každého parfému. Každá kapka, správně aplikovaná na pokožku, uvolní vaše smysly a navodí pocit pohody.

Jak používat olejové parfémy

Olejové parfémy Lila Essence se aplikují na pokožku těla, zejména na místa, kde pulzuje tep. Parfém aplikujte za ušní boltce, loketní důlek, zápěstí a podkolenní jamky. Přírodní olejové parfémy voní na každém zákazníkovi trochu jinak, v závislosti na specifické vůni člověka a samotných éterických olejích parfémů, které se spolu s nošením kombinují.

Olejové parfémy stačí používat v malém množství. 3 ml flakon vydrží při pravidelném každodenním použití až dva měsíce. Oblečení, které přijde do kontaktu s parfémovanou pokožkou, je cítit vůní po dobu až pěti dní. Naše značka olejových parfémů Lila Essence se vyrábí v Dubaji. Svým zákazníkům pečlivě vybíráme nejkvalitnější parfémy, u kterých zaručujeme stoprocentní kvalitu, dlouhotrvající výdrž a nádhernou vůni.  

LILA ESSENCE
Produkt: Olejový parfém

Způsob aplikace - nanesení na pokožku.

Funkce výrobku - olejový parfém
Aplikace na pokožžku
Výrobek nesmí přijít do kontaktu s otevřeným ohněm, nebo teplotou vyší jak 230 st. a dalšších zdrojů tepla.
Vhodná hasiva: Oxid uhličitý, suchá chemikálie, písek
Při projevu alergie je nutné výrobek umít vodou a mýdlem.
Vyvarovat se kontaktu očí.
Výrobek není určený k jídlu, pití a vnitřnímu užití.
Chraňte před malýmy dětmi.

Chemické složžení: GALAXOLIDE 7%, Benzyl salicylate 10%, Ambergris ketone 8%, Benzyl acetate 5%, 1,3-Nonanediol acetate 5%, alpha-Hexylcinnamaldehyde 8%, Coumarin 1%, Geranyl acetate 1%, Methyl dihydrojasmonate 18%, 1,1'-Oxydi-2-propanol 37%.
Hygienický standard potravinářské přídatné látky (G 2760-2014) a standardní potravinářská příchuť  (GB 30616).