katalog

DREAM oil

SKLADEM

DREAM oil

Dámský olejový parfém Dream Oil je ikonickou vůní se záplavou vybraných okvětních lístků růže, fialky a pomeranče, které umocní váš osobitý styl a vyzdvihnou přirozenou eleganci.

Složení vůně

Celková kompozice olejového parfému Dream Oil je postavena na smyslné květinové vůni. Kombinace vybraných surovin je ztělesněním ženskosti a zdraví. V samém úvodu vůně ucítíte líbivou vůni skořice a kanangy, po chvíli je doplní vůně fialky, růže a pomeranče, pocházející z Dubaje. Vybrané okvětní lístky jsou doplněny o jane wood a pižmo, jenž dodávají vůni originalitu a intenzitu.

Hlava - květ pomeranče, růže, fialka

Srdce – gardénie, mimosa, skořice, kananga vonná 

Základ – jane wood, pižmo

Dream Oil píše příběhy

Smyslná a podmanivá vůně olejového parfému Dream Oil se stane vaší každodenní vůní, která začne psát příběhy z vašeho života. Olejová vůně Dream Oil je plněna do luxusního flakonu, zdobeného zlatými akcenty. Edice skleněných flakonů se stane krásným doplňkem vaší toaletky, koupelny i kabelky. Olejový parfém prodáváme v několika velikostech, proto jej můžete nosit stále při sobě. Květinová vůně Dream Oil se stane vaším voňavým šperkem pro každý den.

O značce Lila Essence

Lehkost, ženskost a smyslné podmanivé vůně. Tajemství, ukryté v olejových vůních Lila Essence, spočívá v použití přírodních esenciálních olejů a dalších přírodních látek, které propůjčí každé vůni originalitu. Olejové parfémy Lila Essence pocházejí z Dubaje, města, které se stalo centrem smyslných vůní olejových parfémů.

Olejové parfémy mají za sebou dávnou historii. Moderní pojetí vůní Lila Essence vycházejí z tradičních postupů a použití ryze přírodních látek. Každý parfém je ztělesněním romantické duše ženy. Olejové parfémy nekompromisně ctí něžnost, svůdnost a ženskost, proto se značka vrývá do paměti historie těchto vůní. Na charakteristické květino-dřevité vůně této značky nedají ženy dopustit nikde po celém světě.

Více informací

650 Kč

Olejové parfémy LILA ESSENCE

Vůněmi jsme během svého života obklopeni takřka po celý den a ke každé vůni si v mysli dokážeme vybavit nejrůznější zážitky. Vůně ovlivňují to, jak se cítíme a není tomu jinak ani u lidí. Pokud nám člověk voní, podvědomě k němu máme blízko a je nám v jeho blízkosti dobře.

Dálná vůně z Orientu

Výroba parfémů má dávnou historii. Už v dávných dobách se vůně používaly k nejrůznějším rituálům, pro které se vyráběly speciální esenciální oleje. Tyto znaky postupně našly oblibu v Řecku a Římě a až v Orientu se vyrobil vůbec první originální parfém, určený pro bohatou klientelu.

Ve třináctém století se objevila výroba parfémů i v Evropě, kde se staly významnými výrobci zejména Italové. Výroba esenciálních olejů byla složitá a od toho se odvíjela samozřejmě i cena. Dodnes se vyrábí olejové parfémy, které jsou svojí vůní nezaměnitelné od současně vyráběných syntetických parfémů.

Originalita ukrytá v luxusu

Pro olejové parfémy Lila Esence pečlivě vybíráme ty nejvhodnější flakony se speciální aplikační tyčinkou, roll-onem nebo rozprašovačem, dle způsobu použití a účinku každého parfému. Každá kapka, správně aplikovaná na pokožku, uvolní vaše smysly a navodí pocit pohody.

Jak používat olejové parfémy

Olejové parfémy Lila Essence se aplikují na pokožku těla, zejména na místa, kde pulzuje tep. Parfém aplikujte za ušní boltce, loketní důlek, zápěstí a podkolenní jamky. Přírodní olejové parfémy voní na každém zákazníkovi trochu jinak, v závislosti na specifické vůni člověka a samotných éterických olejích parfémů, které se spolu s nošením kombinují.

Olejové parfémy stačí používat v malém množství. 3 ml flakon vydrží při pravidelném každodenním použití až dva měsíce. Oblečení, které přijde do kontaktu s parfémovanou pokožkou, je cítit vůní po dobu až pěti dní. Naše značka olejových parfémů Lila Essence se vyrábí v Dubaji. Svým zákazníkům pečlivě vybíráme nejkvalitnější parfémy, u kterých zaručujeme stoprocentní kvalitu, dlouhotrvající výdrž a nádhernou vůni.